Peniaze naozaj nie sú všetko

FINANCOVANIE

Spôsob financovania a  získania hypotekárneho úveru  patria k najdôležitejším faktorom pri kúpe nehnuteľnosti. Pre väčšinu klientov je predpokladom zaobstarania vlastného bývania získanie hypotekárneho úveru od niektorej z bánk pôsobiacich na našom trhu. Ale pozor, nie je hypotéka ako hypotéka. I keď úroková miera býva veľmi podobná, podmienky poskytnutia úveru v jednotlivých bankách sa môžu výrazne líšiť.

Po viacerých negatívnych ohlasoch našich klientov pri priamom jednaní s bankami (nevýhodné podmienky, zdĺhavé vybavovanie, nejasná komunikácia, neposkytnutie úveru, a pod.) sme sa rozhodli poskytovať hypotekárne poradenstvo. Dlhodobo spolupracujeme s profesionálnymi finančnými odborníkmi, ktorí sú v danej problematike zorientovaní, dokonale poznajú trh i hypotekárne produkty a komunikujú výhradne s bankovými inštitúciami. Po analýze vašich potrieb a možností splácania navrhnú konkrétne riešenie a pomôžu pri komunikácii s konkrétnou bankou, aby boli úverové podmienky pre vás “ušité na mieru” a získali ste ideálnu hypotéku. Túto službu poskytujeme bezplatne.

Máte záujem o služby finančného experta, ktorý vás bezplatne a hlavne cielene zorientuje v ponuke hypotekárnych produktov a pomôže vybrať ten optimálny? Napíšte nám, prosím, a my sa vám obratom ozveme.