Dobré rady nad zlato

PORADENSTVO

Uvažujete o nehnuteľnosti na vlastné bývanie, alebo na investičnú príležitosť? Radi by ste predali, či prenajali svoju nehnuteľnosť, no neorientujete sa dostatočne v aktuálnej situácii na trhu, katastrálnom konaní, platnej legislatíve a úkonoch potrebných na zmenu vlastníckych práv?

S dôverou sa na mňa obráťte. Volám sa Richard Rischer a v realitnom poradenstve pracujem už viac ako 20 rokov. Mám rád svoju prácu a urobím všetko preto, aby ste aj vy zažili ten skvelý pocit, keď sa nám spoločne podarí úspešne dokončiť celý proces predaja vašej nehnuteľnosti.

Spolu využijeme najmodernejší spôsob predaja napríklad aj formou VIDEOOBHLIADKY, 3D PREZENTÁCIE, PROFI FOTKY, alebo HOME STAGINGU.

Ak teda chcete skutočne rýchle, dobre a za najlepšiu cenu predať, alebo kúpiť  svoju nehnuteľnosť, príďte ku nám na dobrú kávu, rád vám profesionálne poradím.

FINANCOVANIE

Spôsob financovania a získania hypotekárneho úveru  patria k najdôležitejším faktorom pri prevode vašej nehnuteľnosti.   Ale pozor, nie je hypotéka ako hypotéka. Aj keď úroková miera býva často veľmi podobná, podmienky poskytnutia úveru v jednotlivých bankách sa môžu výrazne líšiť.

Po analýze vašich požiadaviek vám navrhneme najlepšie riešenie a pomôžeme pri komunikácii s vašou bankou. Úverové podmienky tak budete mať  “ušité na mieru” a získate ideálnu hypotéku. Túto službu poskytujeme bezplatne.

Máte záujem o služby finančného experta, ktorý vás bezplatne a hlavne cielene zorientuje v ponuke hypotekárnych produktov? Napíšte nám, prosím, a my sa vám obratom ozveme