Starostlivosť ako v Raji

O NÁS

Naša spoločnosť pôsobí na realitnom trhu od roku 1997. Uvedomujeme si, že predaj, kúpa alebo prenájom nehnuteľnosti je pre našich klientov dôležitá udalosť, ktorá sa v živote nevyskytuje veľmi často. Naši vyškolení makléri vám ochotne radi poradia a pomôžu dotiahnuť nadobudnutie alebo predaj nehnuteľnosti do úspešného konca. Zabezpečia všetky potrebné úkony, aby transakcia prebehla bez problémov a po jej ukončení boli spokojné obidve strany, predávajúci aj kupujúci.

Pre našich klientov garantujeme  profesionálne maklérske služby na území celého Slovenska, špecializujeme sa však hlavne na bratislavský región.

Rozumieme našej práci a máme ju radi, o čom svedčí množstvo spokojných klientov. Ich hodnotenie našej profesionality si môžete prečítať tu.

Máte záujem o predaj, kúpu alebo prenájom nehnuteľnosti a hľadáte férového partnera, ktorý vás trpezlivo prevedie celým procesom? Napíšte nám, prosím, a my sa vám obratom ozveme.

Už od rímskych čias platí “Clara pacta – boni amici”. Dobré zmluvy robia dobrých priateľov. Preto je výške našej odmeny transparentná, aby ste od začiatku vedeli, čo všetko pre vás urobíme a koľko vás budú naše služby stáť. Spoľahnite sa, že vás neprekvapíme žiadnymi skrytými poplatkami či dodatočnými finančnými požiadavkami. Podrobnosti o systéme nášho odmeňovania si môžete prečítať tu.