Starostlivosť ako v RAJI

O NÁS

Naša spoločnosť pôsobí na realitnom trhu už od roku 1997. Uvedomujeme si, že predaj, kúpa alebo prenájom nehnuteľnosti je pre vás veľmi významné životné rozhodnutie.

Radi vás budeme sprevádzať na ceste za svojim realitným snom. Pomôžeme vám nadobudnúť, alebo predať nehnuteľnosť až do úspešného konca. Zabezpečíme pre vás všetky potrebné úkony potrebné k prevodu vlastníckych práv. 

Špecializujeme sa hlavne na bratislavský región. Náš maklérsky servis vám v prípade vášho záujmu vieme garantovať  na území celého Slovenska

Rozumieme našej práci a máme ju radi. Pozrite si referencie našich klientov, ktorí s nami už úspešne predali, alebo kúpili svoje nehnuteľnosti. Ich hodnotenie našej práce si môžete prečítať tu.

Máte záujem o predaj, kúpu alebo prenájom nehnuteľnosti a hľadáte férového partnera, ktorý vás trpezlivo prevedie celým realitným procesom? Napíšte nám, prosím, a my sa vám obratom ozveme.

Už od rímskych čias platí “Clara pacta – boni amici”. Dobré zmluvy robia dobrých priateľov a preto máme stanovené podmienky našej spolupráce jasné a zrozumiteľne. Výška našej odmeny je transparentná, aby ste presne vedeli, čo všetko pre vás urobíme a koľko vás budú naše služby stáť. Spoľahnite sa, že vás neprekvapíme žiadnymi skrytými poplatkami či dodatočnými finančnými požiadavkami. Podrobnosti o systéme nášho odmeňovania si môžete prečítať tu.