Profesionálny maklérsky servis

SLUŽBY

  • exkluzívne sprostredkovanie kúpy, predaja alebo prenájmu nehnuteľnosti
  • sprostredkovanie prevodu členských práv pri družstevných bytoch
  • realitné poradenstvo a analýzy
  • poradenstvo pri čerpaní hypotekárneho úveru
  • vypracovanie kúpno-predajných, darovacích, nájomných a zámenných zmlúv
  • vypracovanie návrhov na vklad do Katastra nehnuteľností
  • zastupovanie klientov v katastrálnom a bankovom konaní
  • oceňovanie nehnuteľností a vypracovanie znaleckých posudkov

Predaj a kúpa nehnuteľnosti

Informácia pre predávajúcich

Pri obhliadke vašej nehnuteľnosti vám náš realitný maklér navrhne najlepší postup ako budeme postupovať pri predaji. Na tomto stretnutí si dohodneme cenovú stratégiu, obchodné podmienky, a odprezentujeme vám, aké služby vám môžeme poskytnúť a vysvetlíme vám všetky potrebné detaily. V prípade obojstranného súhlasu nasleduje podpis exkluzívnej sprostredkovateľskej zmluvy a nehnuteľnosť bude zaradená do ponuky našej realitnej kancelárie.

Informácia pre kupujúcich

Zaujala vás niektorá z nehnuteľností v našej ponuke? Kontaktujte nás, prosím, radi vám poskytneme bližšie informácie a dohodneme vám termín obhliadky. Ak ste sa po obhliadke pre danú nehnuteľnosť rozhodli, vysvetlíme vám všetky potrebné detaily spojené s našimi službami a pripravíme pre vás Rezervačnú zmluvu, resp. Zmluvu o budúcej kúpnej zmluve. Po jej podpise a úhrade zálohy tvoriacej časť kúpnej ceny, vyradíme danú nehnuteľnosť z našej ponuky, lebo je rezervovaná exkluzívne pre vás. V súlade s uzatvorenou zmluvou zabezpečíme vyhotovenie všetkých dokladov potrebných ku kúpe a prevodu vlastníckych práv.

Máte záujem o predaj alebo kúpu nehnuteľnosti a hľadáte férového partnera, ktorý vás trpezlivo prevedie celým procesom? Napíšte nám, prosím, a my sa vám obratom ozveme.

Prenájom nehnuteľnosti

Informácie pre prenajímateľov

Radi by ste prenajali vašu nehnuteľnosť? Ak chcete mať istotu, že cena prenájmu bude adekvátna a zmluva o prenájme v plnej miere ochráni vaše vlastnícke práva, radi vám pomôžeme. Náš maklér si s vami dohodne termín obhliadky, pripraví analýzu a návrh obchodných podmienok. Po vzájomnej dohode a podpise exkluzívnej sprostredkovateľskej zmluvy zaradíme vašu nehnuteľnosť do ponuky, ale aj sami budeme aktívne vyhľadávať a oslovovať potenciálnych záujemcov o prenájom.

Informácia pre nájomcov

Pokiaľ máte záujem využiť naše služby a prenajať si niektorú z ponúkaných nehnuteľností, neváhajte nás kontaktovať. Náš realitný maklér promptne zorganizuje obhliadku, vysvetlí podmienky prenájmu a detaily obchodných podmienok. Výška sprostredkovateľskej provízie býva obvykle rovná sume mesačného nájomného.

Máte záujem o prenájom nehnuteľnosti a hľadáte férového partnera, ktorý vás trpezlivo prevedie celým procesom? Napíšte nám, prosím, a my sa vám obratom ozveme.