Profesionálny maklérsky servis

SLUŽBY

Prečo spolupracovať práve s nami?

Čo vám to prinesie

Ako si to všetko overíte?

Príďte ku nám na dobrú kávu, radi sa s vami porozprávame.

PREDAJ A KÚPA NEHNUTEĽNOSTI

Informácia pre predávajúcich

Pri obhliadke vašej nehnuteľnosti vám navrhneme najlepší postup ako budeme postupovať pri predaji. Na tomto stretnutí si dohodneme cenovú stratégiu, obchodné podmienky, odprezentujeme vám, aké služby vám môžeme poskytnúť a vysvetlíme vám všetky podrobnosti.

Po podpise exkluzívnej sprostredkovateľskej zmluvy bude vaša nehnuteľnosť zaradená do ponuky našej realitnej kancelárie, ale aj sami budeme aktívne vyhľadávať a oslovovať potenciálnych záujemcov.

Máte záujem o predaj nehnuteľnosti a hľadáte férového partnera, ktorý vás trpezlivo prevedie celým procesom? Napíšte nám, prosím, a my sa vám obratom ozveme.

Informácia pre kupujúcich

Zaujala vás niektorá z nehnuteľností v našej ponuke? Kontaktujte nás, prosím, radi vám poskytneme bližšie informácie a dohodneme vám termín obhliadky. Ak ste sa po obhliadke pre danú nehnuteľnosť rozhodli, vysvetlíme vám všetky podrobnosti spojené s našimi službami a pripravíme pre vás Rezervačnú zmluvu. Po jej podpise a úhrade zálohy tvoriacej časť kúpnej ceny, vyradíme danú nehnuteľnosť z našej ponuky, lebo je rezervovaná exkluzívne pre vás. V súlade s uzatvorenou Rezervačnou zmluvou, zabezpečíme vyhotovenie všetkých podkladov potrebných ku kúpe a prevodu vlastníckych práv.

PRENÁJOM NEHNUTEĽNOSTI

Informácie pre prenajímateľov

Radi by ste prenajali vašu nehnuteľnosť? Ak chcete mať istotu, že cena prenájmu bude adekvátna a zmluva o prenájme v plnej miere ochráni vaše vlastnícke práva, radi vám pomôžeme. Dohodneme si s vami termín obhliadky, pripravíme vám analýzu a návrh obchodných podmienok. Po podpise exkluzívnej sprostredkovateľskej zmluvy zaradíme vašu nehnuteľnosť do ponuky našej realitnej kancelárie, ale aj sami budeme aktívne vyhľadávať a oslovovať potenciálnych záujemcov.

Máte záujem o prenájom nehnuteľnosti a hľadáte férového partnera, ktorý vás trpezlivo prevedie celým procesom? Napíšte nám, prosím, a my sa vám obratom ozveme.

Informácia pre nájomcov

Pokiaľ máte záujem využiť naše služby a prenajať si niektorú z ponúkaných nehnuteľností, neváhajte nás kontaktovať. Čo najskôr pre vás zorganizujeme obhliadku, vysvetlíme podmienky prenájmu a detaily obchodných podmienok. Výška sprostredkovateľskej provízie býva obvykle v hodnote mesačného nájomného.